פיתוח מערכות מידע

תכנון והקמה של מערכות מידע 

פיתוח מערכות מידע ופרויקטים בפלטפורמות שונות ומגוון טכנולוגיות, תוך שימוש במתודולוגיות וכלי פיתוח מתקדמים. מערכות המידע יאפשרו לארגון לשנות את איכות השירות ללקוחות חיצוניים ופנימיים תוך מתן פתרונות יעילים, יצירת ממשקים פנימיים בין מערכות הליבה של הארגון וממשקים למערכות חיצוניות - כל זאת בזמן אמת ללא מגבלה על כמות המשתמשים בנוחות וידידותיות.

פיתוח במגוון תחומים

עד כה פיתחנו מגוון רחב של מערכות כגון: פורטלים ארגוניים, מערכות מידע, תוכנות ועוד בתחומי תוכן שונים כגון: פיננסים, טלקום, עיתונאות, מלונאות, תדמית ועוד. כמו כן אנו מתמחים בייעוץ, תכנון, ניתוח והסבה של מערכות ויישומים קיימים, כולל חידוש העיצוב והתוכן, תחזוקה ומגוון שירותים משלימים.

בנייה מהירה של אפליקציות קיוסק

מחולל ייחודי מבית חטיבת פיתוח תוכנה ומערכות בקונסיסט מאפשר פיתוח אפליקציות שונות לעמדות שירות עצמי במהירות תוך התאמה פשוטה ובמחיר אטרקטיבי לתהליך העסקי אצל הלקוח.

מערכת Back Office חדשנית

פלטפורמה גמישה המאפשרת מתן מענה מלא לכל דרישות הלקוח.

ליווי יזמים

אנו נלווה אתכם משלב הרעיון הראשוני ועד לשלב העלייה לאוויר, נאפיין עבורכם את המערכת תוך כדי מתן הכוונה וייעוץ, ונעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו בעיצוב ממשק המשתמש (UI) ליצירת ממשק ידידותי, נוח לתפעול ומזמין.  כמו כן נפתח ונבדוק את המערכת בהתאם למסמכי האפיון והבדיקות אשר יכתבו במהלך הפרויקט.

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close