כתיבת קורות חיים

  • סדר בקורות החיים - יש תבנית ברורה להצגת קורות חיים, כדאי להתחיל בפרטים אישיים עליך (כגון שם פרטי ושם משפחה, כתובת, טלפון ,כתובת אימייל) ולאחר מכן יש לעבור להשכלה ורקע מקצועי. חשוב לכתוב את קורות החיים בסדר כרונולוגי יורד כאשר התפקיד האחרון יהיה ראשון ועד התפקיד הראשון שביצעת שיופיע אחרון, יש לחלק לקטגוריות נפרדות, השכלה, רקע מקצועי, תחומי עניין, ידע בשפות ותוכנות.

  • ניסיון - ודאו כי השימוש שאתם עושים במילים הוא זהה ככל האפשר לנוסח מודעת הדרושים ודרישות התפקיד של המשרה. אם מחפשים מזכירה, רשמו שעבדתם כמזכירה, כך ההתאמה תהיה טובה יותר. יש הרבה מושגים מקבילים לתיאור התפקיד (למשל יועץ עסקי, יועץ ניהולי, יועץ אסטרטגי) ובחירה נכונה בתיאור בשלב הכנת קורות החיים, תגרום למי שקורא את דף קורות החיים שלכם להרגיש שאתם בדיוק מה שחיפש.

  • שפה - בישראל נהוג להכין קורות חיים בעברית. הכנת קורות חיים באנגלית רלוונטית למשרה בחו"ל או לארגון בינלאומי בישראל שדרש מראש קורות חיים באנגלית.

;

יצירת קשר
מירב גלבוע לנדסמן
מנהלת משאבי אנוש
מלאו פרטים ונחזור אליכם
הצטרפו לקונסיסט - הזדמנויות עבודה וקריירה
קונסיסט מציעה מגוון פרויקטים ותפקידים בסביבות טכנולוגיות רבות למועמדיה. בקונסיסט תמצאו בית מקצועי וטכנולוגי מתקדם לצד יחס אישי ומשפחתי. אז אם אתם מחפשים חברה המאפשרת פיתוח אישי ומקצועי – מוזמנים להעביר אלינו קו"ח.
שלחו קורות חיים
Close