תכנון, פיתוח והקמת מערכות מידע

תכנון, פיתוח והקמת מערכות אמינות ויציבות

קונסיסט מבצעת פרויקטים בתחום המחשוב בסביבות מגוונות ובהיקפים מותאמים לדרישות הלקוח, החל מרמת השרת וסביבת ההפעלה וכלה בפרויקטים מקיפים חוצי ארגון, הקמת מערכות אמינות ויציבות, פרויקטים תשתיתיים מורכבים, כולל פלטפורמות וירטואליות,  שדרוג מערכי מחשוב קיימים - הן באתר הלקוח והן באתרים מרוחקים באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר בליווי ותמיכה רצפים. התהליך כולו מתבצע תוך הקפדה על לוחות זמנים ומסגרת התקציב, טכנולוגיה עשירה ומתקדמת ומערך שירות ותמיכה מקיף.

הפרויקטים מתבססים על ייעוץ ואפיון צרכים, ויישום פתרונות אשר יותאמו במיוחד לדרישות המחשוב והתקשורת בארגון. בהתבסס על יחס עלות \ תועלת מיטבי. 

המטרה: תפקוד יעיל של הארגון, ביסוס וחיזוק רמת ההגנה על הידע והמידע, ייעול מקסימלי של התקשורת הפנים-ארגונית, ניהול המערכות מנקודת השקפה עסקית וחיזוק יכולת התגובה לתנאי ושינויי השוק.

ליווי וייעוץ

אנו נלווה את המערכת ונספק ייעוץ מקצועי ומקיף בכל הקשור להטמעה ויישום של המערכת בחברה. כחלק מהתהליך מגיעים יועצי החברה למשרדיך, ממפים את הצרכים , ומתכננים עבורך מערכת מתאימה. הפתרונות שאנו מציעים מיועדים ליישום אופרטיבי ובהתאם לצורך נמליץ על  מוצרים שיתאימו לארגונך. אנו מביאים בחשבון הן את ההיבטים הטכנולוגיים של הפרויקט הרלוונטי והן את ההשפעות העסקיות והכלכליות שלו, מתוך תפיסה כי אתה משקיע בהקמת המערכת או בשיפור שלה מסיבה אחת מרכזית: לשפר את ביצועי ארגונך ולהביא לחיסכון בזמן ובכסף.


יצירת קשר
שחר קריספין
מנהלת תפעול ומכירות בחטיבת הסיסטם
יצירת קשר
ראובן כהן
מנהל חטיבת תשתיות ואבטחת מידע
מלאו פרטים ונחזור אליכם
ראיה מעשית
ברור לנו שהקמת המערכת או שדרוגה מיועד לשפר את יכולת הארגון להשיג את מטרותיו. זוהי נקודת המוצא שלנו בבואנו להתאים מערכת לארגון.
שלחו קורות חיים
Close