תחזוקה, ניטור ותמיכה

שרותי תמיכה ותחזוקה

תחזוקה שוטפת של מערכות המחשוב במשרד כדי לאפשר לעובדי הארגון להתמקד בליבת פעילותם ולא לחשוש מעיכובים או מתקלות. אנו מלווים את הארגון לכל אורך פעילותו העסקית ומציעים לו מערך שירותים ומוצרים מקיף הכולל מיפוי של המערך הממוחשב, ניתוח צרכים, ניתוח סיכונים, ניהול ותחזוקה שוטפת של מערכות המחשוב במשרד, ניטור ובקרה של שרתים ותהליכים ממוחשבים, שדרוג מערכות קיימות, הקמת מערך גיבויים למידע הארגוני, אבטחת מידע וארגון מחדש של תקציבי המחשוב.

מוצרי תמיכה וניטור

SysAid   מערכת יעילה ופשוטה לניהול מחלקת המחשוב, מספקת ידע ושליטה על כל הפעילויות ומאפשרת להוזיל עלויות לארגון כולו. מרכזת את פונקציות ניהול השירות, ניהול פריטי רשת המחשוב וכלי ניתוח של פעולות צוות ה-IT בפתרון אחד פשוט ונגיש.

Ekran   מערכת הקלטה לניטור ובקרה של שרתים, תחנות עבודה, משתמשים וספקי שירות. מאפשרת הקלטת כל פעולות המשתמש / ספק חיצוני במחשב / שרת הנשמרת כסרטון וידאו, לקבל התרעות בזמן אמת, לאכוף רגולציה באמצעות ניטור המשתמשים, ספקי שירות חיצוניים, עמדות המחשב ואפליקציות ארגוניות רגישות

Splunk  יישום המנטר את כל ה- Machine Data בארגון כדי לסייע בטיפול בתקלות לחקירת אירועי אבטחה תוך דקות, במקום תוך שעות או ימים. מנטר את התשתיות הארגוניות מקצה לקצה

יצירת קשר
שחר קריספין
מנהלת תפעול ומכירות בחטיבת הסיסטם
יצירת קשר
ראובן כהן
מנהל חטיבת תשתיות ואבטחת מידע
מלאו פרטים ונחזור אליכם
שקט נפשי
קונסיסט מציעה לך שקט נפשי. מומחי החברה מתמחים בתחזוקה שוטפת של מערכות המחשוב במשרד ובמתן מענה מהיר ומקצועי – כדי לאפשר לעובדי הארגון להתמקד בליבת פעילותם ללא עיכובים או תקלות.
שלחו קורות חיים
Close