רציפות עסקית ואבטחת מידע

רציפות עסקית

החזרת הארגון לפעילות מלאה במהירות מקסימלית מתאפשרת באמצעות גיבוש מראש של תכנית מקיפה להתאוששות מאסון (שריפה, רעידת אדמה, מלחמה וכדומה) על-מנת להבטיח רציפות עסקית. יישום התכנית מתבצע על ידי יצירת פתרונות אחסון, גיבוי, והמשכיות עסקית, איחוד המידע בארגון והגנה עליו. זיהוי המערכות הקריטיות והקצאת משאבי מחשוב שיאפשרו לאפליקציות והנתונים של הארגון לחזור לפעילות מקוונת במהירות ועוד.

הפתרון מתבסס על זיהוי מרב ההשלכות האפשריות במקרה של אסון או פגיעה בארגון ו/ או במערכות המידע שלו, במטרה לשמר את פעילותו הרציפה עם לקוחותיו, ספקיו ושותפיו.

אבטחת מידע

קונסיסט מספקת פתרונות מקיפים לאבטחת המידע והגנה עליו באמצעות תכנון, אפיון, וביצוע סקרי סיכונים של אבטחת רשתות, שרתים, בסיסי נתונים ותקשורת אלחוטית וביישום מוצרים ופתרונות אבטחת מידע של החברות המובילות בעולם. אנו גם מתמחים בביצוע בדיקות ממוקדות לתשתית, לאתרי אינטרנט ולרשתות, ביישום פרויקטים למניעת זליגת מידע, ועוד.

מוצרים

Veeam  הכלי המוביל בתעשייה לגבוי, שחזור, העתקה (רפליקציה), ניטור, תכנון והקצאת נפח אחסון במערכות הווירטואליות של  VMware ו- Microsoft מעניק יכולת התאוששות מהירה, אמינה, יציבה ומוכחת לסביבות אלו.

Fortinet  מערכת אבטחה לרשתות, הכוללת חומת אש למניעת חדירות, VPN, מסנן תכנות זדוניות, בקרת יישומים, סינון תכנים, אנטי ספאם,  האצת רשתות WAN, ושליטה ברשת הפנימית. 

יצירת קשר
שחר קריספין
מנהלת תפעול ומכירות בחטיבת הסיסטם
יצירת קשר
ראובן כהן
מנהל חטיבת תשתיות ואבטחת מידע
מלאו פרטים ונחזור אליכם
הגנה שיטתית על המידע
פתרונות העוסקים בכלל היבטי אבטחת המידע, מפתרונות לאבטחת רשתות, הקשחת שרתים ונקודות קצה עד מודולים המשלבים טכנולוגיה והדרכה למניעת זליגת מידע. אנו מציבים רף אבטחה גבוה, ומספקים הגנה שיטתית על המידע.
שלחו קורות חיים
Close