שירותים מנוהלים בהייטק לפיתוח ופרוייקטי מחשוב


השירותים המנוהלים של קונסיסט


חטיבת מיקור החוץ בקונסיסט מספקת שירותים למגוון רחב של ארגונים – הן במגזר הפרטי והן במגזר הממשלתי ומוסדי. מנהלי החטיבה, המונים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ובעלי רקע טכנולוגי עשיר במגוון תחומי טכנולוגיית המידע, נותנים מענה מהיר ואישי לכל צורך תפעולי.


כחברת הייטק וטכנולוגיות מידע הפועלת ברחבי העולם ובישראל במשך יותר מ-45 שנה, קונסיסט צברה ניסיון בינלאומי רב בניהול, פיקוח וביצוע של פרוייקטים רבים ומורכבים בתחום הפיתוח והאינטגרציה של מערכות מחשוב. הניסיון והידע שצברנו מספקים לך, כלקוח שלנו, את כל היתרונות האפשריים - שותף לדרך בעל ידע מקצועי וטכנולוגי רחב היקף, טיפול אישי ומסור בכל היבטי התעסוקה של העובדים וכן ניסיון עשיר במתן שירותים מנוהלים במגוון תחומים של טכנולוגיות המידע. אתה, כלקוח, יכול להתפנות לעסוק בתחומי הליבה של הארגון שלך, שכן אנחנו דואגים לכל השאר.

חטיבת מיקור חוץ ושירותים מנוהלים בקונסיסט מעסיקה מאות אנשי הייטק במגוון תחומים – DBAs, אנשי AI, מומחי הגנה בסייבר, מפתחים במגוון הפלטפורמות, אנשי תשתיות, מנהלי פרוייקטים, אנשי תמיכה טכנית ועוד.


יתרונות השירותים המנוהלים של קונסיסט ברורים:

  • כלקוח, אתה נהנה מהידע והניסיון שנצברו בחברת הייטק מובילה הפועלת כבר למעלה מארבעה עשורים.
  • אנחנו בקונסיסט דואגים לכל ההיבטים התעסוקתיים – האישיים והמקצועיים.
  • הארגון שלך חוסך בהוצאות וממקסם רווחיות, שכן קונסיסט מגייסת את העובדים המתאימים ביותר וחוסכת ממך את הצורך להכשיר עובדים.
  • השירות מאפשר לך לנייד עובדים מפרוייקט לפרוייקט בהתאם לצורך.


השירותים המנוהלים של קונסיסט ברשויות מקומיות

זה לא עמק הסיליקון. זה עמק חפר!

במחלקת המחשוב ומערכות המידע במועצה האזורית עמק חפר, שבשטחה מתגוררים יותר מ-40 אלף תושבים, מועסקים במודל של שירותים מנוהלים עשרה עובדי קונסיסט בהנהלת שמעון סגרון, מנמ"ר המועצה. מנמ"ר קבוצת קונסיסט, ינון מלר, מספק לצוות ליווי ותמיכה מקצועית בפרוייקטים השונים, 

הפרוייקט במקום החל לאחר שמועצת עמק חפר קיבלה לפני מספר שנים החלטה להביא את השירות שמספקת המועצה לעשרות אלפי תושביה לרמה הגבוהה ביותר שניתן מבחינה טכנולוגית והקימה פורום במטרה ליזום, לבחון, לאשר ולהטמיע טכנולוגיות חדישות.

בהתאם להחלטה זו, מחלקת המחשוב, המנוהלת על-ידי עובדי קונסיסט, מפתחת, משדרגת ומעדכנת את מערכות המחשוב במועצה ובמוסדות המשוייכים אליה כדי לספק לתושבים ולמוסדות הציבוריים את השירות הטוב ביותר שניתן בהתאם לחזון שגובש. כמו כן, במטרה לייעל עד כמה שניתן את היכולת של מקבלי ההחלטות  לקבל מידע ונתונים מדוייקים אודות תפעול המועצה, יישמה מחלקת המחשוב מערכת BI פנים-ארגונית מתקדמת המאפשרת למנהלי המועצה לקבל תמונה מלאה של כל מה שקורה בתחומה באמצעות נתונים המוצגים בדוחות מפורטים. 

תודות לעובדי קונסיסט ומנמ"ר קונסיסט ינון מלר, החזון ששורטט במועצה קרם עור וגידים ותודות לידע וליכולות הטכנולוגיות של קונסיסט, אין גבול למה שניתן  יהיה עוד להשיג.

יצירת קשר
גיא סרוק
מנהל תחום Professional Services
מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close