פלטפורמת אחסון המידע המובילה - HPE Nimble Storage

חטיבת תשתיות מחשוב ואחסון וגיבוי בענן בקונסיסט מערכות מתמחה באספקה והתקנת הפלטפורמה המתקדמת של HPE Nimble Storage

פתרונות האחסון של HPE Nimble Storage מאפשרים לארגונים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועים ובנפח האחסון, בשילוב יכולת גידול והתרחבות מהירה, הגנה מיטבית על המידע והתאוששות מיידית מאסון.
תצורת ה ACTIVE ACTIVE של המערכת מבטיחה המשכיות עסקית מלאה במגוון רחב של תרחישי אסון אפשריים, שכן המערכת הראשית ומערכת ה-DR עובדות במקביל באתרים נפרדים ומרוחקים.

יתרונות עיקריים של מוצרי נימבל סטורג'

  • באמצעות נימבל סטורג', קונסיסט מסוגלת להתאים באופן מושלם את משאבי האחסון של הארגון לצרכים המשתנים עם שרידות של 99.999%.

  • הפתרון מאפשר לארגון לצמצם עלויות בצורה ניכרת על-ידי מיקסום היחס שבין מהירות ויכולות הביצועים למחיר: היחס שמספק הפתרון של HPE Nimble Storage הוא כמעט פי שלושה מזה של פתרונות אחרים.

  • יישום המערכת בתצורת ACTIVE ACTIVE , עם שתי מערכות הפועלות במקביל באתרים נפרדים, מבטיח שגם במקרה של התרחשות אירוע כגון שריפה באחד האתרים, הארגון יוכל להמשיך לפעול ללא הפרעה, עם 99.9999% שרידות וזמינות.

  • HPE Nimble Storage מספקת את יכולות האחסון המהירים ביותר שניתן לקבל במערכת אחסון מערכות מידע באמצעות התצורה הגמישה של הפתרון – מערכת המורכבת כולה מדיסקים מסוג SSD או תצורה היברדית של דיסקים מסוג SSD ודיסקים מסוג HDD.

Flash integrated data security

באמצעות שילוב של תכונות אחסון מתקדמות כגון שמירה של 'צילומי' המערכת, שכפול המערכת והגנה על גיבויים, מנהל השחזור המרכזי של HPE Nimble Storage מספק לארגון הגנה מהירה, יעילה, אמינה ופשוטה ליישומים הקריטיים ביותר בארגון:

undefined

יצירת קשר
שחר קריספין
מנהלת תפעול ומכירות בחטיבת הסיסטם
יצירת קשר
ראובן כהן
מנהל חטיבת תשתיות ואבטחת מידע
מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close