חבילת אופיס 365 לעסקים, עם השירות והתמיכה של קונסיסט

הכלים המתקדמים והמעודכנים ביותר של מיקרוסופט וחווית השירות של קונסיסט

Office 365 הינו שירות לעסקים המספק לארגון את הכלים העדכניים ביותר של Microsoft, כולל וורד, אקסל, פוורפוינט ואת תוכנת המייל אאוטלוק, במודל של מנוי בענן. כמשווקת מורשית של מיקרוסופט, קונסיסט מערכות מספקת למאות ארגונים את חבילת התוכנה בענן של Office 365, כולל שירותי ליווי ותמיכה מלאים בהתקנת החבילה ובתחזוקה שוטפת ככל הנדרש.

עם התמיכה והשירות של קונסיסט - אתה יכול לעבוד בראש שקט

רכישת מנויים ל- Office 365 בקונסיסט מספקת לארגונים שקט נפשי ומאפשרת להם להתמקד בפעילות העסקית שלהם, שכן  צוות חטיבת התשתיות של קונסיסט ואנשי מוקד התמיכה ב- Help Desk שלנו דואגים לכלל ההיבטים הנוגעים להתקנת התוכנה, לתחזוקה שוטפת ולפתרון בעיות. כמו כן מספקת קונסיסט שירותי גיבוי לקבצי Office 365 באמצעות סל פתרונות הגיבוי של VEEAM - החברה המובילה בעולם בתחום של פתרונות לגיבוי ושחזור מידע. חשוב לציין כי מיקרוסופט אמנם מאחסנת את קבצי העבודה של Office 365 בענן, אך האחריות על גיבוי המידע היא של הלקוח, ולכן חשוב לגבות את הקבצים באמצעות VEEAM. בכל מקרה, צוות חטיבת התשתיות בקונסיסט דואג להיבטים אלו של הפתרון.היתרונות של חבילת Office 365 לעסקים

לעבוד ביעילות, מכל מקום!

Office 365 עובדת בענן, מה שמאפשר לעובדים בארגון לגשת לקבצים - גיליונות אקסל, מצגות פוורפוינט, קבצי וורד וכמובן דואר אלקטרוני - מכל מקום ובכל זמן. תכונה זו חשובה במיוחד לארגונים שעובדיהם פרוסים במיקומים שונים וכן בארגונים בהם העובדים נמצאים תכופות בנסיעות עבודה או עובדים פעמים רבות מרחוק, כפי שקרה במהלך תקופת משבר הקורונה.

עם Office 365 הארגון תמיד מעודכן

מכיוון ש-Office 365 עובדת בענן, אין צורך יותר לשדרג ולהתקין גרסאות חדשות, להסיר ישנות ולהתעסק עם רישוי התוכנות. בעבודה במודל ענן של אופיס 365, הכל מתבצע באופן אוטומטי על-ידי מיקרוסופט, שגם מוסיפה  מעת לעת תכונות ויכולות חדשות. כך יכולים עובדי הארגון ליהנות באופן רציף מגישה לעדכונים האחרונים ברגע שהם יוצאים לאור. בנוסף, היות שכולם עובדים על הגרסה המעודכנת ביותר, נמנעות בעיות תאימות כתוצאה מכך שלמשתמשים שונים בארגון יש גרסאות שונות של המערכת.

תפוקת עבודה מקסימלית

כשהמידע והקבצים נגישים לעובדים מכל מקום ובכל זמן, תפוקת העבודה נשמרת ברמה גבוהה. כמו כן, מודל העבודה בענן עם Office 365 מאפשר עבודת צוות ושיתוף פעולה מיטבי בין עובדי הארגון, בין אם כולם נמצאים באותו החדר או במקומות מרוחקים.

חסכון במשאבים

כשהקבצים של הארגון מאוחסנים בענן של מיקרוסופט, הארגון חוסך את כל ההוצאות הקשורות לרכישת חומרה ולתפעול חדר שרתים. עבודה במודל ענן הנה גם ידידותית לסביבה, חוסכת באופן משמעותי בחשמל וממזערת פסולת אלקטרונית.

אבטחת מידע והתאוששות מהירה מאסון 

רכישת מנויי Office 365 באמצעות קונסיסט משחררת את צוות מחלקת המחשוב שלך מהצורך להתעסק בכל הנושאים הקשורים לאבטחת קבצי העבודה של הארגון ובטיפול ביישומים. Office 365 מגיעה עם תכונות אבטחה מובנות, ועל-מנת לוודא שאבטחת המידע היא מקסימילית, קונסיסט מספקת פתרון המשכיות עסקית וגיבוי ושחזור מידע באמצעות כלים של היצרנים המובילים בעולם.פתרונות מקיפים לאבטחת המידע ב-365 Office


דואר-אלקטרוני מוצפן: מונע מכל מי שאינו הנמען המיועד לקרוא את האימילים של העובדים.


מניעת זליגה של נתונים וקבצים אל גורמים בלתי מורשים: תכונה המאפשרת למנהלי אבטחת המידע בארגון לזהות, לפקח ולהגן על מידע רגיש מפני זליגתו לידיים בלתי מורשות.


ניהול מכשירים ניידים: באמצעות תכונה זו של המערכת מסוגל צוות המחשוב בארגון לשלוט ביישומי ה- Office המותקנים על המכשירים הניידים של העובדים ולהגן על מידע חיוני. לדוגמא, במקרה שאחד העובדים מאבד את המכשיר, או לחילופין כשהמכשיר נגנב, המערכת מאפשרת למחוק באמצעות היישום את כל הנתונים המאוחסנים במכשיר.


ניתוח איומים: תכונה ייחודית זו מנטרת את המערכות כדי לזהות התנהגות חשודה. המערכת סורקת אימיילים כשהם מגיעים לתיבת הדואר של העובדים ומונעת מקישורים חשודים ומקבצים זדוניים להכנס לתיבת הדואר.


הגנות נוספות: Office 365 מספקת לקבצים של הארגון הגנה מסביב לשעון, עם הגנה מקוונת לשרת ה- EXCHANGE כנגד דואר זבל ותוכנות זדוניות וכן במטרה למנוע גישה בלתי-מורשית לדוא"ל של העובדים. השירות ניתן באמצעות אימות דו-שלבי ואמצעים נוספים.


ניהול איומים: ניטור רציף כדי לגלות כל מקרה או חשד לחבלה בנתונים או העתקה שלהם באופן בלתי מורשה.למה לרכוש את השירות דרך קונסיסט? בגלל השירות, המקצועיות והניסיון

חברי צוות חטיבת התשתיות וה-SYSTEMS בקונסיסט פועלים יחד  במשך עשורים,  ולקוחות החברה מעידים כי העבודה והליווי של הצוות הנם חוויה בפני עצמה, וכי אנשי הצוות הם מקצועיים ומיומנים, חדורי מטרה, ועומדים בכל אתגר מבלי להסס. עובדי החברה הם הלב הפועם שלה ורואים בלקוח שותף וחבר לדרך. לקונסיסט יש ניסיון של למעלה מ-30 שנה ביישום של מערכות מחשוב, ותמיד הקפידה החברה על מתן שירות אישי ומקצועי לכל לקוח ולקוח. 

יצירת קשר
שחר קריספין
מנהלת תפעול ומכירות בחטיבת הסיסטם
יצירת קשר
ראובן כהן
מנהל חטיבת תשתיות ואבטחת מידע
מלאו פרטים ונחזור אליכם
קבצים מצורפים
שלחו קורות חיים
Close