חטיבת פיתוח תוכנה ומערכות בקונסיסט פיתחה מערכת למסופי תחנות ניידות להשכרת אופניים לטובת מבקרי האירוויזיון

תחנת האופניים הניידת שפותחה על-ידי חטיבת פיתוח מערכות ואפליקציות בקונסיסט עבור FMS

התחנות הניידות - שפותחו עבור חברת FSM - מפעילת תל-אופן, הופעלו ברחבי העיר מאירוע לאירוע וסיפקו מענה למבקרים באירועים השונים

חטיבת פיתוח תוכנה ומערכות בקונסיסט פיתחה מסופים מותאמים באופן ייעודי עבור תחנות השכרת האופניים הניידות של חברת FSM - מפעילת תל-אופן - כדי למקסם את הזמינות של האופניים לעשרות אלפי התיירים אשר פקדו את תל-אביב בזמן האירוויזיון והאירועים הקשורים.

התחנות הניידות עבר בין האירועים השונים ברחבי העיר ואפשרו להעמיד לרשות החוגגים מספר רב של אופניים מבלי שאלו היו צריכים לחפש תחנת תל-אופן קבועה. מבקרים יכלו לבחור בין מספר סוגים של מנויים - באמצעות האפליקציה של תל-אופן, באתר המיזם או בתחנות תל-אופן עצמן - ובסיום ההשכרה הראשונה הפיקה עבורם התחנה הניידת כרטיס ברקוד שאפשר להם לשחרר ולקחת אופניים במהירות וביעילות בפעמים שלאחר מכן.


לדברי פרדי קלו, מנכ"ל FSM, "מערך השכרת האופניים של תל-אופן הינו אחד מהסמלים הבולטים של תל-אביב בהיבט התיירותי, והאירוויזיון, כאירוע המוזיקלי הגדול בעולם, היווה הזדמנות מצויינת לחזק עוד יותר את מעמדה של העיר כיעד תיירותי עולמי מוביל. התחנות הניידות שהקמנו, בשיתוף עם חטיבת הפיתוח בקונסיסט, שיפרו את חווית הלקוח של אלפי המבקרים בעיר, בעיקר בזכות המתחם המיוחד של תל אופן שהקמנו בצמוד ל'אקספו' בגני התערוכה בו התקיימו החזרות והופעות חצאי הגמר והגמר ולשם הגיעו רוכבים רבים. כך גם תרמנו את חלקנו לתדמיתן של תל-אביב וישראל".


לדברי תומר דרורי, מנהל חטיבת פיתוח תוכנה ומערכות בקונסיסט, "קונסיסט, כמי שפיתחה את מערכת תל-אופן עבור FSM, רואה זאת כזכות גדולה ליישם את יכולות הפיתוח שבנינו במהלך עשרות שנות פעילות לטובת מיזמים חשובים בתחום התחבורה השיתופית, כמו תל-אופן ופרויקטים גדולים אחרים, ומודים על הזכות לתרום את חלקנו באירוע מרכזי וחשוב לתל-אביב ולישראל כולה כמו האירוויזיון."

לכתבה בכלכליסט לחץ כאן

לכתבה ב'אנשים ומחשבים' לחץ כאן

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close