פרס יישום ההלפדסק המצטיין 2018 הוענק לטאואר ג'אז

undefined

חברת SysAid, יצרנית תוכנת ה- Service Desk המובילה בישראל, בשיתוף חברת Consist, המשווקת ומטמיעה את המוצר, העניקו ליצרנית המוליכים למחצה והמעגלים המשולבים, חברת TowerJazz ממגדל העמק (לשעבר Tower Semiconductor), את פרס SysAid Service Desk Implementation of the Year 2018 המוענק לחברות אשר יישמו בהצלחה יוצאת דופן את תפיסת ITIL באמצעות מערכת SysAid על שלל יתרונותיה בתחום ה-ITSM.

מנכ"לית SysAid,שרית להב, ביחד עם עופר שקד, מנכ"ל Consist ומשה אטיה, סמנכ"ל חטיבת המוצרים ב Consist, הגיעו למפעל TowerJazz במגדל העמק כדי להעניק את הפרס למנהלי הפרויקט ולצוות ה-IT של החברה.

מערכת ה-Service Desk של SysAid פועלת בהצלחה בחברת TowerJazzמזה יותר משמונה שנים, ובעקבות התרחבות פעילות TowerJazz לארה"ב וליפן, פעילות הכוללת כיום שבעה מפעלי ייצור ענקיים ולמעלה מ-5800 משתמשים, החליטה הנהלת החברה להרחיב את מערך תמיכת ה IT באמצעות שדרוג מערכת ה Help Desk של SysAid על-מנת למקסם את השירות הניתן ממוקד IT אחוד לאלפי המשתמשים הפרוסים בישראל, בארה"ב, ביפן ובאתרים נוספים ברחבי העולם.

לאחר תהליך אפיון מעמיק על-פי מתודת ה- ITIL שבוצע ע"י גורו ה-ITIL הישראלי בני קמין, הוכן מסמך אפיון למימוש היעדים שהוגדרו באמצעות הכלים הייחודיים של SysAid, יעדים אשר כללו את הפיכת מוקד תמיכת ה-IT ממקומי לגלובאלי, שיפור משמעותי של ה- SLA במאות קטגוריות השירות שהוגדרו, ויכולות מתקדמות להפקת דוחות כדי לאפשר ניתוח, הפקת לקחים ושיפור מתמיד בשירותי מערך ה IT.

לאחר גיבוש מסמך האפיון, יישם הצוות של Consist את שדרוג המערכת במהירות, וכיום SysAid מעניקה שירות ל-5800 משתמשים ו 120 תומכי מערכת ב- TowerJazz.

"המערכת המשודרגת של SysAid סיפקה עליה משמעותית בעמידה ביעדי ה SLA -מ-74% ל-90% ואף יותר", מסרה לימור ביטון, מנהלת מרכז השירות ב- TowerJazz, ואיתן בוכבינדר, מנהל מחלקת מערכות מידע בחברה, הוסיף כי "היישום של מערכת SysAid הוא שיאו של מאמץ להקים Service Desk מרכזי וגלובאלי אשר יספק שירות ברמה גבוהה לכלל האתרים והעובדים של TowerJazz ברחבי העולם, תהליך שהתאפשר בזכות היכולות והגמישות של המערכת לצד התמיכה שקיבלנו מחברת Consist.


משה אטיה, סמנכ"ל חטיבת המוצרים בקונסיסט מסר כי "חברת TowerJazz הוכיחה שוב שכאשר יש מחלקת IT חזקה עם חזון ברור ניתן להגיע איתנו לגבהים אדירים. לא צריך השקעה גדולה אלא בעיקר נחישות ורצון אמיתי לשרת את משתמשי הארגון מתוך הבנה שכאשר השירות טוב, כל העסק מרוויח ובגדול. קיצור זמני השירות ושיפור ה SLA ב- TowerJazz מתרגמים לחיסכון גדול, ולא פחות חשוב- שביעות רצון המשתמשים ותדמית המחלקה נסקו לשמיים. מילה טובה גם לצוות שלי בהובלת שחר קציר שניהלו את הפרויקט ביד רמה עם יצירתיות גדולה. יחד הוכחנו שוב ש ITSM ו- ITIL זה לא בשמיים, זה בידיים שלנו"


עופר שקד, מנכ"ל קונסיסט, מסר כי "מצאנו ב TowerJazz שותף מצוין - חברה ברמה בינלאומית עם אנשים מהשורה הראשונה, דבר שיצר שילוב נהדר בין השירות והאינטגרציה של קונסיסט, המוצר המוביל של SysAid והיישום המוצלח של TowerJazz .

לקריאת הכתבה ב'אנשים ומחשבים', לחצו כאן

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close