קונסיסט חשפה בכנס KMDM את Doxi - תוכנה לחתימות דיגיטליות

undefined

קונסיסט מערכות וטכנולוגיות השתתפה בכנס דיגיטל, ידע וחדשנות – KMDM 2018 אשר התקיים ב'לאגו' בראשון לציון ב 17.12.18 והציגה את מערכת
ה- CCM המשודרגת לתקשורת עם לקוחות  - PB Digital בשילוב עם Doxi - תוכנה לחתימות דיגיטליות חדשנית, פרי פיתוח בלעדי של החברה, לניהול וייעול סבב חתימות על מסמכים ארגוניים. המערכות הודגמו בזמן אמת במהלך ההרצאה שהעביר שמעון עמית, מנהל הפיתוח העסקי של PB Digital בקונסיסט, ועבדו באופן מושלם.


במהלך הכנס שמחנו גם לפגוש עשרות מעובדי קונסיסט אשר עוסקים בפרוייקטים טכנולוגיים מגוונים בתחומי ה- IT במשרדי הממשלה השונים, שהגיעו לכנסים E-GOV ו- dHealth2018 שהתקיימו במקביל באולמות הסמוכים. 

להפוך כל טופס לחוויה

שמעון עמית, מנהל הפיתוח העסקי של מערכת PB Digital בקונסיסט העביר הרצאה שכותרתה 'האבולוציה של חווית לקוח בעידן הדיגיטלי' ובמאמר שהתפרסם לקראת הכנס סקר את האמצעים אשר עומדים ברשות ארגונים אשר שואפים למקסם הן את חווית הלקוח (CX) והן את חווית המשתמש הארגוני (EX) באמצעות שתי המערכות של קונסיסט - PB Digital -ליצירת טפסים ומסמכים ארגוניים חכמים והפיכת טפסים סגורים קיימים לדיגיטליים, ו- Doxi - מערכת החתימות הדיגיטליות החדשה, פרי פיתוח בלעדי של קונסיסט, שחשפנו בכנס, לניהול וייעול סבב חתימות בארגונים.

לקריאת המאמר המלא באנשים ומחשבים

למידע נוספת אודות Doxi - מערכת חתימות דיגיטליות לניהול וייעול סבב חתימות בארגונים, לחץ כאן

למידע נוספת אודות מערכת ה- CCM -לתקשורת עם לקוחות וליצירתם והפצתם של טפסים דיגיטליים חכמים - PB Digital - לחץ כאן


:

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close