קונסיסט הציגה בכנס CYBERTECH פתרונות להגנת סייבר

קונסיסט מערכות השתתפה בכנס CYBERTECH 2019, שהחל ב- 28.1.19 ונמשך במשך שלושה ימים ובו נכחו עשרות אלפי מבקרים ומשלחות בכל העולם. הכנס נערך מדי שנה בתל-אביב כמו גם בערים נוספות בעולם, והוא מהווה אירוע מרכזי של עולם הסייבר. לכנס השנה הגיע גם ראש הממשלה בנימין נתניהו שנשא נאום אודות ישראל כמעצמה עולמית בתחום הסייבר בפני באי הכנס.

undefined

נציגי קונסיסט, בשיתוף נציגי חברת VOTIRO,  הציגו למאות המבקרים בביתן המשותף לשתי החברות שני פתרונות מרכזיים להגנת סייבר- הן מפני האיום הפנימי והן מפני האיום החיצוני, כולל תקיפות מסוג ZERO DAY - פתרונות שבלעדיהן כל ארגון אינו באמת מוגן:

  • מערכת EKRAN - להגנה מפני האיום הפנימי הפועל מתוך הארגון - EKRAN מנטרת ומקליטה את כל מה שמתרחש ברשת הארגון - בשרתים ובתחנות הקצה, ומסוגלת לזהות ולהתריע על כל פעילות חריגה וחשודה של משתמש כזה או אחר - עובד, ספק, קבלן משנה או לקוח- הפועל ברשת עם הרשאות. EKRAN מספקת התרעות על פי הגדרות של מנהלי המערכת, כאשר למשל משתמש כלשהו מעתיק מספר רב של קבצים באופן חריג, או לחלופין מנסה למחוק קובץ שאינו אמור למחוק. EKRAN מזהה את הפעילות החריגה, בין אם היא מתבצעת בשוגג או בזדון, ומסוגלת למנוע את התרחשותה וכן לספק התרעה מיידית למנהל המערכת.
  • מערכת VOTIRO  להלבנת קבצים בטכנולוגיית CDR מתקדמת, ללא פגיעה בפונקציונאליות של הקובץ, המספקת הגנה גם כנגד תקיפות מסוג ZERO DAY שנגדן תוכנות אנטי-וירוס חסרות תועלת שכן הנוזקה אינה מוכרת עדיין- מערכת VOTIRO מספקת הגנת סייבר ייחודית בכך שהיא מפרקת כל קובץ אשר מגיע לרשת הארגון - באמצעות דואר אלקטרוני, מדיה נתיקה, שיתוף קבצים ועוד, בודקת את המרכיבים של כל קובץ - בין אם מדובר במסמך PDF, תמונה בפורמאטים שונים - JPG, PNG ועוד, מסמכי אופיס כגון וורד, פוורפוינט, אקסל וכד', מזהה כל גורם שאינו שייך לקובץ ומותירה אותו בחוץ, ואז מרכיבה קובץ חדש לחלוטין שאינו מכיל את הגורם החשוד, כל זאת באפס זמן. מכיוון שהמערכת יודעת לזהות כל גורם שאינו אמור להיות בקובץ, בין אם מדובר בנוזקה או לא, היא מספקת הגנה גם כנגד נוזקות מסוג ZERO DAY, שמערכות אנטי-וירוס, כולל המובילות והעדכניות ביותר, אינן מסוגלות לזהות ולכן גם אינן מספקות הגנה מפניו. הייחודיות של הלבנת קבצים בשיטת CDR מבית VOTIRO היא שהקבצים המולבנים שומרים על הפונקציונליות שלהם - נוסחאות בקובץ אקסל מתפקדות בדיוק כמו בקובץ המקור, אנימציות בקובץ פוורפוינט יעבדו כרגיל וכו'.

פתרונות הגנת הסייבר של קונסיסט זכו להתעניינות רבה מצד מאות מבקרים שנרשמו וצפו בהדגמת שתי המערכות על-ידי נציגי החברה.

עופר שקד, מנכ"ל  קונסיסט אמר כי :"יום יום אנו מקבלים תזכורות לכך שבעידן הנוכחי צצים עוד ועוד איומים על אבטחת המידע בארגונים, הן מצד גורמים הפועלים מבפנים והן מצד תוקפים מבחוץ. כדי לספק מענה הולם לאיומים אלו, קונסיסט מרחיבה את סל מוצרי הגנת הסייבר אותם היא מספקת ומטמיעה, ובנוסף למערכת EKRAN, המנטרת ומקליטה את כל הפעילויות של משתמשים בתחנות הקצה ובשרתים הוספנו לסל המוצרים שלנו גם את VOTIRO – המספקת מענה גם לתקיפות מבחוץ אשר מפניהן מערכות הגנת סייבר קיימות אינן אפקטיביות".


לפרטים נוספים אודות מערכת VOTIRO
להגנת סייבר והלבנת קבצים בטכנולוגיית CDR:
 tsachim@consist.co.il

לפרטים נוספים אודות מערכת EKRAN ולתיאום הדגמה לחצו כאן

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close