קונסיסט השתתפה בכנס' סיטיזום' לערים חכמות

undefined

קונסיסט מערכות השתתפה בסוף חודש אפריל 2019 בכנס 'סיטיזום' אשר עסק בהיבטים טכנולוגיים של ה'עיר החכמה' ובפיתוחים אשר עומדים לשנות מהקצה אל הקצה את כל מה שאנחנו מכירים בכל הקשור למרחב הציבורי בערים, ביישובים ובישראל כולה.

מדובר במהפכה אדירה, לא פחות. ה'אינטרנט של הדברים', למשל, עומד להוביל לכך שכמעט כל דבר פיזי במרחב יהיה ממחושב ומקושר - חיישנים שיתריעו על מפגעים עירוניים: פנסי רחוב שרופים, בורות במדרכה, אשפה או גזם שצריך להיאסף ועוד; רכבים אוטונומים לניקוי מדרכות; לחצני מצוקה על עמודי רחוב; רכבים אוטונומים שיתופים ועוד ועוד.

קונסיסט, כחברת טכנולוגיית מידע מובילה, מציעה עולם של פתרונות מחשוב המאפשרים לכל זה לקרות- פיתוח, אינטגרציה ותחזוקה של תשתיות; אבטחת מידע - VOTIRO ו- EKRAN, אחסון וגיבוי בענן; פתרון תקשורת רב-ערוצית GLASSIX כדי לאפשר לאזרח/לתושב לתקשר בקלות רבה עם נציג במוקד של ארגון השלטון המקומי; המערכת לניהול הארגון ולמוקדי השירות השונים - SysAid; פיתוח תוכנה, אפליקציות ומערכות מורכבות -כמו למשל תל-אופן ואוטו-תל שפותחו בקונסיסט; PB DIGITAL המאפשרת ייצור והפצה בכל הערוצים והפלטפורמות של טפסים דיגיטלים חכמים עם DOXI לחתימה דיגיטלית מהמחשב והסמארטפון (שמאפשרים לארגון לעבור משימוש מנייר למסמכים דיגיטליים ובכך לשפר משמעותית את חווית הלקוח/האזרח; כן שירותי ייעוץ של מומחים בתחומי ה- IT השונים.

בואו להכיר מקרוב את עולם הפתרונות של קונסיסט בתחומי טכנולוגיית המידע, לקבל הדגמה של המוצרים והמערכות השונות, ובמיוחד - להכיר את האנשים שהופכים את קונסיסט למה שהיא – חברת טכנולוגיית מידע מובילה המשלבת טכנולוגיה עם ערכים.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה: רן 0544598701

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close