קונסיסט יישמה בהצלחה פתרון PrintBOS 6.0 בחברת האנרגיה פז

קונסיסט יישמה בהצלחה פתרון PrintBOS 6.0 בחברת האנרגיה פז
באמצעות PrintBOS 6.0 הכפילה קונסיסט את מהירות העיבוד וההפצה של החשבונות הדיגיטליים של פזומט והפחיתה באופן דראסטי את מספר השרתים השותפים בתהליך לשרת אחד בלבד במקום שישה עשר.
קונסיסט טכנולוגיות, המפתחת ומשווקת את מוצר ה-PrintBOS, השלימה לאחרונה פרויקט במסגרתו יישמה מערכת לעיבוד, עיצוב והפצת חשבוניות דיגיטליות עבור חברת פזומט מקבוצת פז – חברת האנרגיה הגדולה בישראל.
מדובר במערכת ניהול והפצת מסמכים של PrintBOS 6.0 מבית קונסיסט. המערכת מאפשרת קבלת פלט מכל מערכת מידע ( WEB ,AS\400 ,UNIX וכיו"ב), עיבודו, עיצובו והפצתו לכל מדיה דיגיטאלית קיימת (Mail, sms, Web, Pdf).
הפרויקט כלל עיצוב והסבה של הטפסים הקיימים בחברת פז באמצעות כלי העיצוב החדשים של PrintBOS 6.0. בניית הטפסים בוצעה באופן יעיל ומדויק, הן ברמת המראה והן ביישום מלא של הלוגיקה המובנית בהם.
המערכת הורידה משמעותית את עלויות התפעול העיבוד וההפצה של החשבוניות הדיגיטליות אותן מפיצה פז למאות אלפי לקוחות של פזומט מדי חודש. המערכת תומכת במגוון רב של פורמטים וסגנונות פלט Out of The Box .
"ריבוי השרתים (שישה עשר במספר) אשר נדרשו לביצוע התהליך הקשה מאוד על תחזוקת המערכות בעבר וייקר את עלויות האחזקה השוטפת שלהן", מסרה נטלי כהן, מנהלת היישום בפרויקט פזומט מטעם קונסיסט. "אנו שמחים כי הצלחנו לעמוד באתגר שהוצב בפנינו ולספק לחברת פז יכולת עיבוד והפצה של מאות אלפי חשבוניות באמצעות שרת אחד המבצע את התהליך בשעה וחצי במקום שלוש השעות שנדרשו למערכת הקודמת".

לחדשות ואירועים נוספים - לחץ כאן.

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close