קונסיסט הציגה פתרונות לתקשורת דיגיטלית למנמ"ר ממשלת רומניה

undefined

בשבוע האחרון של אוקטובר הוזמנה קונסיסט להשתתף בוובינר מקוון אשר אורגן על-ידי הנציגות הכלכלית והמסחרית של שגרירות ישראל ברומניה. במהלך הוובינר הציג שמעון עמית, מנהל פיתוח עסקי של PB Digital, בפני מנמ"ר ממשלת רומניה מריאן מורגולט ואישים נוספים, את סל הפתרונות הרחב של החברה לטרנספורמציה דיגיטלית, כולל את פתרון החדרים הוירטואלים החדש - CONSIST VR.

פתרון חדרי שירות הלקוחות הוירטואלים שהוצג בוובינר מהווה פיתוח חדש ומלהיב של חטיבת פיתוח מערכות בקונסיסט, בניהולו של יוסי שלום. הפתרון מאפשר לארגונים להקים חדרי שירות לקוחות וירטואלים, ממותגים על-פי הקו התדמיתי של הארגון, בהם יספקו נציגי הארגון סל מקיף של שירותים מקוונים:

  • פגישות שירות.
  • מילוי טפסים ומסמכים דיגיטלים און-ליין - בשיתוף הנציג והלקוחות.
  • שיחות וידאו.
  • שיתוף מסך.
  • צ'אט.
  • תקשורת אומניצ'אנל ועוד.

"הפתרון מתאפשר בזכות שיתוף הפעולה הנהדר של קונסיסט וחברת VONAGE האמריקאית", אומר יוסי שלום, שהוסיף וציין לשבח את חבר צוות חטיבת הפיתוח מאור לוי שהכין את הסביבה ולמד את הכלים.

מירב גלבוע, מנהלת מחלקת משאבי אנוש בקונסיסט, מסרה כי "כיום אנו מקיימים רבים מראיונות העבודה המקוונים באמצעות CONSIST VR. המערכת עובדת באופן מושלם, עם איכות וידאו וקול נהדרת, והיכולת לזמן פגישה מבלי שהמועמד יצטרך להתקין אפליקציה כלשהי מייעלת ומשפרת באופן משמעותי את חווית המשתמש".

לפרטים נוספים אודות פתרון חדרי שירות הלקוחות הוירטואלים, אנא צרו קשר עם אופיר גרינר: ofirg@consist.co.il    50-933-5544

או השאירו פרטי קשר בטופס מצד שמאל של המסך.

יצירת קשר
אופיר גרינר
מנהל תחום PB Digital
מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close