מתוך אנשים ומחשבים: עברו 25 שנה וכלום לא השתנה

מתוך אנשים ומחשבים: "כולם מסכימים כי שימוש בכונני פלאש (SSD) משפר ביצועי מערכות אחסון בסדרי גודל, ושביחד עם מעבדים מהירים יותר ונפחי זכרון גדולים יותר, ביצועים הם כבר לא האתגר וכל פתרון אחסון מהחברות המובילות יספק ביצועים וזמינות טובים.

אבל כשבוחנים את שוק האחסון מקרוב, לאור התקדמות הטכנולוגיה בעשורים האחרונים, שמים לב לתופעה חריגה ומאוד מפתיעה: בשנים האחרונות אנחנו מאחסנים יותר ויותר מידע, המידע הופך להיות יותר ויותר קריטי לפעילות הארגון ובאותה עת חשוף לסכנות הולכות וגדלות. למרות זאת, כל יצרני מערכות האחסון, ללא יוצא מן הכלל, מגנים על המידע בטכנולוגיית ה-Snapshot – טכנולוגיה בת 25 שנה, שלא התקדמה כלל במשך תקופה זו.

איך זה ייתכן? המידע הוא קריטי, בכל יום שעובר הוא חשוף ליותר סכנות ולמרות זאת, אף יצרן אחסון לא מנסה לשפר את צורת ההגנה עליו.

טכנולוגיית ה-Snapshot מאפשרת ללקוח לשמור "צילומים" של המידע שלו בכל כמה שעות ולחזור אליהם במקרה שהמידע נפגע כתוצאה מטעות אנוש, בעיית אפליקציה או מתקפת סייבר (לדוגמה, מתקפת כופר).

אולם, כשארגון חוזר ל-Snapshot, הוא בהכרח מאבד מספר לא קטן של שעות עבודה, כפול מספר העובדים, וההפרעה לארגון משמעותית ביותר.

ב-2016, כ-56% מהארגונים נפגעו על ידי מתקפות כופר, והמחקרים והאנליסטים צופים כי מתקפות אלה ימשיכו להיות החשש העיקרי של חברות ב-2017. חברות הסייבר מודות שאין דרך טובה להתמודד עם מתקפות אלה והדבר הנכון הוא להיערך לאפשרות שיחזור מהר, תוך כדי איבוד מידע מינימלי.

האם יש דרך אחרת?

רדוקסיו פיתחה טכנולוגיה חדישה ומהפכנית לניהול מידע במערכות אחסון, השונה לגמרי מכל מערכות האחסון הקיימות.

אחת היכולות המהפכניות של מערכות האחסון של רדוקסיו היא יכולת ה-BackDating, שמאפשרת לחזור אחורנית בזמן לכל נקודה בעבר, ברזולוציה של שנייה"..(אלי לופז)

undefined

להמשך קריאת הכתבה

לחדשות ואירועים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close