מתוך אנשים ומחשבים: ארגונים מתעוררים מול התקפות הסייבר

"ארגון צריך לשים בקרה בכל שערי הכניסה אליו"

קונסיסט פועלת מזה ארבעה עשורים, וכיום היא מכילה כמה חטיבות: פיתוח, מוצרים כגון SysAid ,PrintBOS Digital, גיוס וכוח אדם, וחברת האינטגרציה שלה.

אחד המוצרים הבולטים שמציעה קונסיסט הוא Ekran. לדברי שיקר, "ארגון צריך לשים בקרה בכל שערי הכניסה אליו – מבחוץ ומהמערכות הארגוניות הפנימיות. כאן המוצר שלנו נכנס – Ekran מתעד פעילות מבחוץ ומבפנים של כל גורם. המוצר יודע לצלם את הפעילות, לאסוף מידע חשוב אודותיה, לזהות בוודאות את זהותו של מי שמבצע אותה ולהגיב בזמן אמת. כמו כן, הוא מסייע לעורר מודעות בארגון מי מתחבר למערכות שלו, מה הוא עושה, האם הוא מנסה לקחת מידע או לפגוע במידע. אנחנו יוצרים עבור ארגונים שקיפות באזורים שבהם הם חשבו שאין להם אותה".

שיקר הדגיש כי ברגע שהוא מזהה חדירה למערכות הארגוניות, Ekran מעדכן את הגורמים הרלוונטיים ומאפשר להם להגיב ואף לחסום את אותה הפעילות את מה שהחודר עושה, אולם לא משתק את כלל הפעילות של המערכת והפעילות העסקית.

לדבריו, "אנחנו שמים Agent על כל שער, על כל נקודה רגישה בארגון. לאחר מכן אנחנו מגדירים את החוקיות וההתראות הרלוונטיות, כמו גם את המטרות שאנחנו רוצים לנטר ולקבל מידע לגביהם"..

להמשך קריאת הכתבה

לחדשות ואירועים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close