המערכת לטפסים דיגיטלים חכמים של קונסיסט הוטמעה בכנסת ישראל

undefined

חברת קונסיסט מערכות וטכנולוגיות, מקבוצת קונסיסט העולמית, השלימה את הפיתוח וההטמעה של מערכת PB Digital במדור פרט בכנסת ישראל, וכיום כל תהליך הקליטה של חברי כנסת ועובדים חדשים במשכן מתבצע באופן דיגיטלי מלא באמצעות הטפסים והמסמכים שהמערכת מייצרת ומפיצה.


צוות היישום של קונסיסט יישם והטמיע עשרות טפסים חכמים עם לוגיקה מתקדמת המייעלים את תהליך הקליטה של עובדים וח"כים חדשים. המערכת שולחת למשתמשים מיסרונים לטלפון החכם והודעות מייל למחשבים עם קישור למסמך דיגיטלי המציג את כל הטפסים שעליהם למלא, והפתרון מאפשר למלא בנוחות ובקלות גם טפסים דיגיטלים מורכבים המכילים מספר רב של שדות - בכל הפלטפורמות - סמאטרפון, טאבלט או מחשב.


אופיר גרינר, מנהל חטיבת הדיגיטל בקונסיסט אמר כי "סל פתרונות הדיגיטל של קונסיסט, הכולל את מערכת PB Digital למסמכים וטפסים דיגיטלים חכמים, פלטפורמת GLASSIX לתקשורת רב-ערוצית ומודול חתימות דיגיטליות לניהול סבב אישורים, מאפשרים כיום לארגונים להפוך לדיגיטלים מקצה לקצה ובכך לייעל באופן ניכר תהליכים ארגוניים, ליצור תקשורת רב-ערוצית ולספק חווית משתמש ייחודית ללקוחות. באמצעות לוגיקה מתקדמת ויכולות בינה מלאכותית המיושמים בטפסים ובמסמכים, הפתרונות שלנו עושים מהפכה בכל מה שהכרנו עד כה בתחום התפעול הארגוני. אנו מודים על הזכות שניתנה לנו לסייע לכנסת בתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית, שגם ייתן ביטוי להיותה של ישראל מעצמה טכנולוגית."

יצירת קשר
אופיר גרינר
מנהל תחום PB Digital
מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close