חטיבת פיתוח תוכנה ומערכות בקונסיסט השלימה את הפיתוח וההטמעה של מערכת תיק אחות חדשנית במרכז הרפואי שיבא

undefined

מערך הסיעוד במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל-השומר השיק בשבוע שעבר מערכת 'תיק אחות' חדשנית שפותחה על-ידי חטיבת פיתוח תוכנה ומערכות בקונסיסט. 

מערכת תיק אחות החדשה, אשר מחליפה מערכת קודמת שגם היא פותחה על-ידי חטיבת הפיתוח בקונסיסט לפני כעשור, הנה אינטרנטית לחלוטין, מתממשקת למערכות חיצוניות במרכז הרפואי ומאפשרת יכולות ניהול מתקדמות כגון הצגת מידע על נתוני העובדים במחלקות מערך הסיעוד, ניהול הרשאות משתמשים, שליטה מרכזית בטבלאות עזר של בסיס הנתונים, הצגת ההסמכות והערכות של העובדים, ריכוז מידע היסטורי על התעסוקה במחלקות, דיור, תוכניות לימודים ועוד.

הנתונים והמידע שהמערכת החדשה מספקת נועדו לאפשר למנהלים ולמקבלי ההחלטות במרכז הרפואי לקבל דוחות מפורטים ולקבל החלטות ארגוניות על-בסיס ניתוח של נתונים מדוייקים.

עידן טלר, מנהל הפרוייקט בקונסיסט, מסר כי "“אנו שמחים להשיק את מערכת 'תיק אחות' המתקדמת, המהווה כלי מרכזי וחשוב לניהול המערך הסיעודי. המרכז הרפואי שיבא הינו אחד מהמרכזים הרפואיים המובילים בישראל – הן מבחינה רפואית והן מבחינה טכנולוגית, וזו זכות גדולה עבור קונסיסט להיות שותפה לפיתוח וליישום של מערכת שכזו, שתאפשר ייעול משמעותי של תחומי תפעול רבים בארגון."

יצירת קשר
תומר דרורי
מנהל תחום פיתוח תוכנה ומערכות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close