הסטארט-אפ שמציע אלטרנטיבה בעולם האחסון

מתוך אנשים ומחשבים: "במהלך העשור האחרון, טכנולוגיית אחסון המידע בדיסקים לא הצליחה לענות על הדרישות הגוברות מצד הארגונים וכשלה בעמידה בקצב של הביצועים שהציגו שאר ארכיטקטורות האחסון בשוק. הדבר הביא לשחיקת השימוש בטכנולוגיה זו וגרר בעיות בארגונים לא מעטים.

הסטארט-אפ רדוקסיו (Reduxio) מנסה לפתור את הבעיה, ומציע אלטרנטיבה למערכות המבוססות פלאש (Flash), שבדרך כלל עולות כסף רב לארגונים. החברה הוקמה לפני כחמש שנים, לאחר ששניים מוותיקי תחום האחסון בישראל, ניר פלג ואמנון שטרסר, החליטו לקחת פסק זמן ולהגדיר מחדש את אתגרי ניהול המידע – ללא תלות בצורות החשיבה של החברות המסורתיות בתחום. ביחד הם פיתחו דרך חדשה לחלוטין לניהול מידע במערכת אחסון, שתנצל טכנולוגיות כגון מספר שכבות אחסון ויכולות צמצום מידע בכדי לספק ללקוחות ביצועים, יעילות והגנה ברמות חדשות. לשניים חבר מארק וינר, שאף הוא מילא שורה של תפקידים בכירים בתחום האחסון.

רדוקסיו זכתה להשקעות מצד ענקיות הטכנולוגיה אינטל (Intel) ו-Seagate, וקרנות ההון-סיכון JVP וכרמל ונצ'רס. היא גייסה מפתחים עם ניסיון רב בתחום והוציאה מערכת אחסון עם ביצועים גבוהים, יכולות צמצום מידע ויכולת הגנה על המידע שמאפשרת לחזור בתוך כשנייה לכל נקודה בעבר.

ברדוקסיו אומרים שיכולת זו מאפשרת התמודדות עם מתקפות כופר על ידי חזרה לשנייה לפני תחילת המתקפה. כך הם יכולים לחזור לפעילות מיידית ללא כל אובדן מידע. מכונת הזמן הזו מאפשרת גם להתמודד עם פגיעה במידע כתוצאה מטעויות אנוש, בעיות אפליקציה או מתקפות סייבר אחרות"..

undefined

להמשך קריאת הכתבה

לחדשות ואירועים נוספים

אולי גם יעניין אתכם - Reduxio - שירותי IT

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close