גיא סרוק מונה לתפקיד סמנכ"ל חטיבת מיקור החוץ והיועצים בקונסיסט מערכות

קונסיסט מערכות מינתה את גיא סרוק לסמנכ"ל חטיבת היועצים ומיקור החוץ של החברה. גיא עובד בקונסיסט מזה 17 שנים ומילא שורה של תפקידים, החל ממנהל פרויקטים בכיר, מנהל חטיבת הפיתוח של החברה, ובשנים האחרונות, מנהל של חטיבת מיקור החוץ והיועצים. מאז מונה לתפקיד זה צמחה החטיבה באופן משמעותי וכיום עובדים בה מגוון רחב של עובדים בתפקידים מגוונים אצל עשרות רבות של לקוחות החברה, הכוללים משרדי ממשלה, בנקים וחברות פיננסיות, מרכזים רפואיים, חברות ביטוח, חברות הייטק ועוד.


"הדבר שמנחה אותי יותר מכל הוא שילוב מיטבי בין היעדים העסקיים שלנו לתפיסת העולם של קונסיסט, לפיה ההון האנושי הוא במרכז ובעל החשיבות העליונה" אומר גיא. "חשוב לנו לתת לעובדים, אלו שבמרכזי הפיתוח שלנו ואלו שבאתרי לקוחותינו, יחס אנושי ואכפתי, תוך דאגה לכל ההיבטים המקצועיים והאישיים שלהם. קונסיסט מוכרת כחברה מאוד ייחודית בהיבט זה, ולא במקרה הסלוגן שלנו הוא 'קודם כל אנשים!'"


עופר שקד, מנכ"ל קונסיסט מערכות וטכנולוגיות, מסר כי "המינוי של גיא לסמנכ"ל בחברה הוא המשך טבעי לגמרי לדרך שהוא עושה בחברה, ולפעילויות שהוביל בעבר וימשיך להוביל בעתיד. מינוי זה הוא חלק מהחזון שלנו להמשיך להוות גורם מוביל ומשמעותי בענף ה-IT ולהמשיך במסורת של עשרות שנים שבה העובדים והמנהלים הם שגרירים של החברה בכל מקום בו הם נמצאים, והם יכולים לומר בכל עת ובלב שלם שבחרו היטב כשהחליטו להצטרף לקונסיסט."

לידיעה ב'אנשים ומחשבים' לחץ כאן

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close