אבטחת מידע והגנה מפני תקיפות מסוג BEC באמצעות טרנד מיקרו

undefined

תקיפות BEC  -  Business E-mail Compromise מתבצעות באמצעות דוא"ל עסקי ומטרתן בד"כ לאסוף נתונים עבור פעילויות פליליות שעלולות להוביל לגניבת נתונים ולהפרת פרטיות של צרכנים ולקוחות.

תקיפות אלו מכווונות בד"כ לעובדים ספציפים בארגון ומתבצעות על-ידי שליחת הודעות מייל המדמות הודעות אשר כביכול נשלחו מעמית בארגון.  ההודעות עשויות לבקש ממקבל המייל להעביר תשלומים לחשבונות בנק ששייכים ליוזם המרמה או להעביר הרשאות גישה כלשהן שעשויות להוביל לגניבת מידע. על-פי מספר התקיפות והנזקים שנגרמים לארגונים מסביב לעולם ושהולכים וגדלים כל העת, ברור שלצד קמפיינים פנים-ארגוניים להעלאת המודעות של עובדים לתופעה, נדרש גם פתרון טכנולוגי על-מנת למזער את הסיכון .

חברת TREND MICRO העולמית, שמוצריה משווקים בישראל על-ידי קונסיסט מערכות, מספקת פתרונות מקיפים מבוססי בינה מלאכותית כדי לבצע אנליזה של דוא'ל - אנליזה אשר בודקת את סגנון כתיבת המייל, את טיב הצרופה, את הכתובת ממנה נשלח המייל ועוד שורה של בדיקות המאפשרות לזהות ולנטרל הודעות מסוכנות.

חטיבת תשתיות IT ואבטחת מידע בקונסיסט מספקת פתרונות מלאים לאבטחת מידע, התאוששות מהירה מאסון והמשכיות עסקית, ועובדת עם המוצרים של החברות המובילות בעולם בתחום זה: Fortinet, VEEAM, Trend Micro ואחרות.

נשמח לגבש עבורך תוכנית מקיפה לאבטחה מקסימלית של המידע הארגוני שלך ולהוביל ליישום מקיף של התכנית.
לפרטים נוספים, צרו קשר עם ראובן כהן, מנהל החטיבה:
reuvenc@consist.co.il

יצירת קשר
ראובן כהן
מנהל תחום סיסטם ותשתיות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלחו קורות חיים
Close