מערכת לניהול תוכן – Umbraco

פלטפורמת ה-Content Management System (מערכת לניהול תוכן) של Umbraco, כתובה בטכנולוגיית .NET בשפת C# ומשוחררת תחת רישיון קוד פתוח. 

על בסיס פלטפורמה זו נבנו מעל 250,000 אתרים בישראל ובעולם.

למערכת זו מספר רב של יתרונות הן עבור משתמש הקצה והן עבור המפתחים בה:

גמישות – מערכת ניהול התוכן משלבת קלות לימוד ושימוש עם גמישות ויכולת קסטומיזציה גבוהה במיוחד, מערכת אשר בנויה על תשתית מייקרוסופטית חזקה. מערכת ניהול התוכן מאפשרת לבנות ולתחזק בקלות את אתרי אינטרנט.
הארכיטקטורה הפשוטה של המערכת, קלות השימוש הן למפתחים והן למשתמש הקצה בשילוב קהילה מאד פעילה אשר מקדמת את המערכת, תרמו לכך שהפופולריות של המערכת רק הולכת וגדלה.
המערכת הינה בעלת ביצועים ויכולות חזקות, קלה ללימוד ועם קהילה אשר כל יום מפתחת אותה ומצעידה אותה קדימה. Umbraco תומכת בכל הפיצ'רים שהיינו מצפים ממערכת ניהול תוכן מודרנית.

פשטות – כאשר אנחנו מדברים על מערכת CMS אנחנו בעצם מדברים על מערכת אחת שמשמשת מספר בעלי תפקידים, כל אחד והדגשים שלו: היזם העסקי, המפתח, המעצב, עורך התוכן ועוד. לפעמים אדם אחד חובש מספר כובעים. מערכת מוצלחת, מצליחה לייצר סביבת עבודה נוחה לכולם תוך כדי שמירה על פשטות: לעורך התוכן קל לעבוד עם המערכת, למפתח קל מאד להרחיב את הפונקציונליות וכו'.

אינטגרציה קלה עם מערכות ורכיבים אחרים – ניתן יחסית בקלות לבצע אינטגרציה בין Umbraco למערכות אחרות בארגון כגון מערכות CRM, וכו'.

הרשאות – המערכת כוללת מנגנון הרשאות מתוחכם הנותן כלים לניהול תוכן מבוזר.

רכיבי מערכת ניהול התוכן לניהול הפורטל / האתר:

מודול ניהול תפריטים - ניהול סרגלי הניווט באתר מבוצעים באמצעות עץ לניהול התפריטים. תהליך זה הינו קל ונוח לתפעול של עורך התוכן. אין הגבלה לכמות העמודים .

מודול לניהול תכנים - הפריטים בעץ ניהול התפריטים מהווים את דפי התוכן באתר, התוכן מנוהל באמצעות עורך טקסטואלי מתקדם אשר העבודה בו מקבילה לעבודה ב-Word. התכנים מנוהלים בגרסאות נפרדות, כך שבמקרה של מחיקת תכנים או צורך להציג תוכן מתקופה מוקדמת – ניתן לבצע Rollback לגרסה הנחוצה. כמו כן, פרסום התכנים כפוף להרשאת המשתמש העורך.

מודול ניהול מדיות - המודול המתקדם של ניהול המדיות (תמונות, וידאו, מצגות, מסמכים וכו') מאפשר לנהל בקלות וביעילות את המדיות הקיימות. את המדיות ניתן למקם בתוך תיקיות לפי החלטת עורך התוכן, טעינת המדיות נעשית באמצעות Drag & Drop מהמחשב האישי לתוך האתר.

מודול ניהול הרשאות גישה - המודול מאפשר ליצור הרשאות גישה שונות וכן מספר בלתי מוגבל של משתמשים למשרד האחורי של הפורטל / אתר. ניתן להגביל כל רמת הרשאה לאזור מסוים במשרד האחורי, למאמר/ים וכן לפעולות ספציפיות שהמשתמש יוכל לבצע. יישום ההרשאות יכולות לבוא לידי ביטוי בסוג משתמשים מסוים ואף לפי משתמש ספציפי.

מסד נתונים (Database) - עליו מושתתת כמובן המערכת. במסד הנתונים נשמרים כל הנתונים המוזנים למערכת, בו מתבצע חיפוש על ידי מנוע החיפוש וכו'.

אפשרות העלאת והורדת קבצים - העלאת קבצים נעשית בממשק ניהול המערכת על ידי עורך התוכן. הורדת הקבצים תתבצע דרך האתר / הפורטל על ידי הגולשים בכלל דפי האתר לרבות אזורים סגורים, כקובצי Word, Excel, PDF, Power Point, Gif, JPEG וכו'.

קידום אתרים (SEO) - המערכת תכלול כלים מתקדמים לקידום האתר - URL נקי, אפשרויות שינוי כותרות של העמודים, אפשרויות הזנת תיאור לאתר ולכל דף בנפרד (Meta Description), מילות מפתח (Meta Keywords) התאמה לבקרה סטטיסטית על האתר ועוד.

מלאו פרטים ונחזור אליכם
משלב הרעיון ועד לתמיכה
אנו נדאג ללוות אתכם משלב היגוי הרעיון הראשוני של האתר, דרך אפיון, עיצוב ופיתוח האתר ועד לעלייתו לאוויר ותמיכתו. שביעות רצונכם חשובה לנו מאוד.
שלחו קורות חיים
Close